Місцерозташування

м. Дрогобич, вулиця Лесі Українки, 14

Номер телефону

+380 98 711 36 99

Графік роботи

пн-нд 09:00-20:00

Терміново потрібні гроші? Це не привід для паніки чи хвилювання. Адже подібні ситуації трапляються навіть у цілком забезпечених людей, які добре заробляють. Зламалась машина, терміново потрібно їхати у відпустку чи пройти медичне обстеження — ці та багато інших причин спонукають звернутися в ломбард. Скупка золота та срібла в Дрогобичі по найвигідніших цінах!

Ломбард “Фінансовий маркет” у Дрогобичі гарантує вигідні умови для клієнтів та видає:

  • Гроші під заставу золота в Дрогобичі
  • Також ми приймаємо прикраси зі срібла 925 проби — каблучки, ланцюжки та багато іншого.
  • Позики під заставу мобільних телефонів, комп’ютерів, ноутбуків, планшетів.
  • Кошти під заставу побутової техніки будь-яких типів, враховуючи телевізори, холодильники, пральні машини.

Наша мережа гарантує високу оцінку золота, срібла та техніки. Адже ми дбаємо про те, щоб ви могли здати золоті прикраси в ломбард в Дрогобичі з максимальною вигодою для себе.

Оцінка золотих та срібних виробів

Сума коштів, яку ви можете отримати під заставу в ломбарді, залежить від оціночної вартості виробу. Експерти “Фінансового маркету” аналізують річ за такими критеріями, як: початкова вартість, матеріал виготовлення, поточний стан, наявність дефектів. Скупка золота відбувається в найкоротший термін і по найкращому тарифу. І на основі цього повідомляють вам оціночну вартість.

Якщо ви хочете заздалегідь дізнатися, скільки можна отримати за ваш золотий чи срібний виріб в ломбарді, скористайтеся нашим калькулятором оцінки: він працює онлайн. Як це зробити:

  • Оберіть категорію — золоті чи срібні вироби.Вкажіть пробу прикраси — у випадаючому списку є перелік доступних для здачі.
  • Вкажіть вагу виробу в грамах.
  • Оберіть, чи є на виробі дефекти, пошкодження. Наприклад, деформація, подряпини. Якщо таких немає, то вкажіть, що прикраса — в ідеальному стані.

Після цього на оціночному калькуляторі відобразиться орієнтовна сума оцінки виробу. Й ви зможете визначити, чи доцільно здавати його в ломбард, чи краще обрати іншу річ.

Зручно

Ломбарди «Фінмаркет» – найдоступніша мережа ломбардів в Львівській області.

Швидко

Оформлення позики за 5 хвилин.

Вигідно

До 750 гривень за грам золота. Вартість позики від 0,5% в день.

Як викупити речі з ломбарду в Дрогобичі?

Здаючи прикраси чи техніку під заставу, кожен наш клієнт отримує заставний квиток з підписом та печаткою. Це офіційний документ, в якому прописані індивідуальні умови надання послуг, оціночна вартість виробу, сума коштів, яку ви отримали, а також строки дії застави. Саме з цим квитком ви можете піти у відділення ломбарду в Дрогобичі та повернути свої речі назад, внісши за них необхідну суму (з урахуванням відсотків).

Пам’ятайте про те, що повернути кошти можна лише в межах заставного періоду. Тож якщо ви не встигаєте це зробити, заздалегідь домовтеся про реструктуризацію.

Що врахувати клієнту ломбарду?

Звичайно ж, навіть надійні ломбарди — це установи, у які потрібно звертатися лише в крайньому разі, коли інших способів розв’язання фінансових проблем немає. Обираючи ломбард, обов’язково перевірте наявність цієї установи в Єдиному реєстрі українських небанківських організацій. А також уважно ознайомтеся з особливостями надання послуг та відсотковими ставками.

Спеціалісти “Фінансового маркету” із задоволенням допоможуть вам отримати кошти під заставу техніки чи золота, не ризикуючи. Щоб отримати попередню консультацію та дізнатися умови співпраці, зверніться до наших менеджерів за телефоном, або залиште свій номер у формі для зворотнього зв’язку. Й нехай фінансові труднощі вас не турбують!