Як здати техніку в ломбард: вигідні умови від “Фінансового маркету”

В житті кожної людини бувають труднощі з грошима. Невчасно виплатили зарплату, зламалась машина, треба робити ремонт — соромитись фінансових проблем не варто. А їх екстренне вирішення — це кредити під заставу техніки в ломбарді “Фінансовий маркет”. Ми працюємо по всій Україні, і гарантуємо чесну, прозору та вигідну співпрацю нашим клієнтам.

У нас:

 • Професійна оцінка техніки.
 • Гнучка система для постійних клієнтів.
 • Низький % за користування кредитом під заставу.

Ми гарантуємо збереження вашої техніки на весь період користування кредитом. Вона перебуватиме в закритому приміщенні під цілодобовим відеонаглядом.

Для клієнтів, які надають побутову техніку та інші вироби як заклад майна

 • Категорія “На загальних умовах” – нові клієнти, які вперше отримують кредит, низька ймовірність викупу виробів з золота чи срібла (у тому числі брухт); діючі клієнти з небездоганною кредитною історією.

Сума фінансового кредиту,

грн

Процентна ставка за користування кредитом,

за день у %

До 499,99 1,00%
Від 500,00 до 4999,99 0,90%
Від 5000,00 до 50000,00 0,80%

Термін фінансового кредиту від одного дня до 30 днів

Сума фінансового кредиту від суми застави 75% (оцінена вартість майна)

 

Яку техніку приймають в ломбарді?

Поговоримо про те, які речі можна здати до ломбарду у Львові.

Приймаємо робочі:

 • Мобільні телефони;
 • Планшети та ноутбуки;
 • Телевізори.

Дізнатися, чи приймемо ми конкретну річ, можна, зателефонувавши нам.

Кожен виріб ретельно оцінюється спеціалістами «Фінансового Маркету». Ціна, за яку можна здати в ломбард телефон, залежить від його марки, моделі, року випуску, загального стану. Зокрема, наявності тих чи інших дефектів. Аналогічне правило стосується й іншої техніки.

Оцінка виробів у нашому ломбарді — безкоштовна. Вартість прописується в угоді, яка підкріплюється підписами обох сторін — представника «Фінансового Маркету» та клієнта. Працюємо лише за офіційним договором, щоб гарантувати вам максимально прозорі та чесні умови співпраці.

Кредит під заставу техніки: інструкція

Ніколи не зверталися до ломбарду раніше? Не варто хвилюватися, ми проконсультуємо вас за усіма нюансами отримання коштів під заставу майна. Отримати гроші під заставу телефона чи іншої техніки — дуже просто:

 • Прийдіть до відділення ломбарду «Фінансовий Маркет» у вашому місті. Перелік адрес — на нашому сайті.
 • Захопіть 2 документи із собою — паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Вони потрібні для підписання угоди.
 • Передайте виріб на оцінку. Наші експерти дуже швидко оцінюють техніку. Аналізують її стан та вартість. Чим новіша техніка та чим у кращому вона стані — тим більше коштів можна отримати.
 • Дізнайтеся ціну. Прагнемо, щоб вартість виробу була об’єктивною, і ви могли легко отримати потрібну вам суму. Наші працівники — справжні експерти своєї справи та мають великий досвід, тому ви можете не сумніватися в їхньому професіоналізмі.
 • Підпишіть угоду та заберіть гроші. В договорі ми детально прописуємо всі умови співпраці. Обидва примірники договору підписуються представниками нашого ломбарду та вами. Це — гарантія прозорої та чесної співпраці.

Не встигаєте повернути кошти вчасно? У нас є можливість пролонгації кредитного договору. Так ви уникнете прострочення платежу та зможете користуватися кредитними грошима значно довше. Телефонуйте нашим менеджерам або завітайте до найближчого відділення: із задоволенням проконсультуємо щодо будь-яких питань!