Місцерозташування

м. Львів, вулиця Грінченка, 11Б

Номер телефону

+380 97 110 39 24

Графік роботи

пн-нд 09:00-20:00

Ломбард — небанківська фінансова організація, яка здатна виручити в скрутних обставинах життя. Затримали зарплату, терміново знадобився ремонт машини чи виникла необхідність їхати в робочу поїздку — труднощі з грошима бувають дуже спонтанними. Тож якщо вам необхідна допомога справжніх фінансових експертів, ви маєте можливість звернутися в ломбард “Фінансовий маркет”, який нещодавно відкрився на вулиці Грінченка у Львові.

Чому ломбард — це вигідніше, ніж кредит? У випадку зі зверненням в ломбард ви фактично не ризикуєте. Адже єдине, що ви можете втратити — це річ, яку залишили під заставу. А відсотки, які нараховуються при кредитуванні, часто спонукають залазити в інші борги та ще більше ускладнювати фінансову ситуацію. 

 

Хто може користуватися послугами ломбарду?

Здати телефон у ломбард у Львові, отримати кошти під заставу золота чи інших цінних речей може будь-яка повнолітня людина. Попри стереотипи, послугою ломбарду на Грінченка та в інших районах Львова користуються навіть забезпечені люди з високим рівнем доходу. Адже непередбачувані життєві обставини бувають у всіх. Якщо Вам потрібно продати золото, то наша скупка золота у Львові є найкращим для Вас рішенням.

Для того, щоб отримати гроші під заставу золота на Грінченка, необхідно відвідати відділення ломбарду та взяти з собою паспорт: без цього документу у вас не приймуть речі. Потім відбувається наступна процедура:

  • Ви передаєте майно експерту ломбарду.
  • Експерт проводить оцінку майна та визначає його вартість.
  • Ви отримуєте суму коштів під заставу, яка еквівалентна вартості майна.

Також спеціаліст видає вам заставний квиток. Це документ, в якому вказані умови позики. А саме:

  • розмір позики;
  • відсоткова ставка;
  • опис та назва закладеного майна;
  • сума оцінки майна;
  • строки повернення позики.

Саме з заставним квитком у визначений термін ви повертаєтеся для того, щоб отримати назад заставну річ та внести необхідну для цього суму.

Якщо ви не плануєте повертати закладене майно, то більше нічого робити не потрібно. Просто користуйтеся отриманими коштами та раціонально розподіляйте їх на власні потреби. А ваше майно, залишене у ломбарді, буде виставлено на продаж після закінчення заставного періоду: таке теж трапляється доволі часто і є нормальним явищем. Саме тому, багато клієнтів здають до ломбардів непотрібні речі, а не лише звертаються у такі установи тоді, коли треба кошти.

Спеціалісти ломбарду “Фінансовий маркет” на Грінченка із задоволенням допоможуть вам зорієнтуватися за послугами, безкоштовно проконсультують. Співпраця з нами залишає лише приємні враження!

Зручно

Ломбарди «Фінмаркет» – найдоступніша мережа ломбардів в Львівській області.

Швидко.

Оформлення позики за 5 хвилин.

Вигідно

До 750 гривень за грам золота. Вартість позики від 0,5% в день.

Відділення ломбарду “Фінансовий маркет” на Грінченка у Львові

Якщо вам терміново потрібні кошти, відділення ломбарду “Фінансовий маркет” чекає на вас на вулиці Грінченка у Львові. “Фінансовий маркет” — це одна з найбільших в Україні мереж ломбардів з відмінною репутацією та найкращими пропозиціями для клієнта. Ми приймаємо під заставу золоті та срібні вироби, побутову техніку, мобільні телефони, комп’ютери, планшети та багато іншого! У нас професійна експертиза та викуп дорогоцінних металів.