Місцерозташування

м. Львів, вулиця Петлюри, 2

Номер телефону

+380 97 110 39 20

Графік роботи

пн-нд 09:00-20:00

Навіть ідеально плануючи власний бюджет, можна потрапити у фінансові труднощі. Зламався автомобіль, на роботі не виплатили зарплату чи є необхідність здійснити термінову покупку — в цих та багатьох інших випадках кожен прагне швидше розв’язати грошові проблеми. Тут на допомогу приходять небанківські фінансові організації — ломбарди. Ломбард працює по дуже простому принципу: така установа видає кошти під заставу цінних речей.  Ви користуєтеся коштами, а після закінчення заставного періоду повертаєте суму з відсотками та забираєте своє майно.

 

Що можна здати у ломбард на Петлюри?

Щоб залишитися задоволеним послугами ломбарду, звертайтеся лише в перевірені компанії, які працюють за офіційною ліцензією. Ми приймаємо:

  • Золоті та срібні вироби різних проб. 
  • Прикраси, ложки, предмети інтер’єру та декору. 
  • Мобільні телефони, планшети, ноутбуки та комп’ютери, а також іншу персональну техніку.
  • Побутову техніку різних видів. 

Гарантуємо чесну та високу оцінку речей. А щоб попередньо дізнатися, за скільки ломбард у Львові на Петлюри прийме те чи інше майно, Ви маєте можливість скористатися калькулятором на нашому сайті. 

Зручно

Ломбарди «Фінмаркет» – найдоступніша мережа ломбардів в Львівській області.

Швидко.

Оформлення позики за 5 хвилин.

Вигідно

До 750 гривень за грам золота. Вартість позики від 0,5% в день.

Ломбард у Львові на Петлюри: як це працює?

Послуги ломбардів доступні лише для повнолітніх людей. Також речі під заставу не приймають без документів: вам обов’язково потрібно мати при собі паспорт. Далі процедура відбувається за наступним алгоритмом:

  • Ви приносите в ломбард певну річ — золоті чи срібні прикраси, техніку. Й передаєте її на оцінку спеціалісту.
  • Спеціаліст ломбарду оцінює вартість майна. Це безкоштовна послуга. На етапі оцінки враховується початкова вартість майна, його та стан. Серед прикрас, найдорожче оцінюватимуться, звичайно ж, золоті та срібні вироби високої проби. Оцінка займає різну кількість часу, це залежить від особливостей залишеної вами речі.
  • Ви отримуєте кошти в межах суми, визначеної під час оцінки. Оцінка є об’єктивною й базується на описаних в попередньому пункті факторах. Якщо вас не влаштовує запропонована вартість, то ви, звісно ж, можете відмовитися від залишення майна під заставу.

Також вам обов’язково видається офіційний документ, завірений підписом та печаткою — заставний квиток. У ньому вказуються індивідуальні умови позики та інформація про заставу: розмір позики, відсоткова ставка, опис та назва закладеного майна, сума його оцінки, строки повернення позики.

Пам’ятайте про те, що до звернення в ломбард потрібно ставитися зважено. Не приймайте поспішних рішень, добре думайте над тим, яку річ дійсно можете лишити під заставу, а з якою такого робити точно не варто. А також працюйте лише з надійними фінансовими небанківськими організаціями, які внесено до Єдиного реєстру. І якщо плануєте повернути річ з ломбарду — робіть це вчасно.

Повернення майна з ломбарду у Львові

Кожен клієнт ломбарду може без проблем отримати назад закладене майно, звернувшись у відділення організації в межах заставного періоду. Все, що для цього потрібно зробити — це виплатити заставну суму і нараховані за час застави відсотки. Уся сума до сплати обов’язково вказується у заставному квитку.

Зверніть увагу: якщо ви звернетеся за своїм майном після закінчення заставного періоду, то його, у більшості випадків, буде вже неможливо повернути. Тому якщо ви хочете викупити річ, але розумієте, що не встигнете зробити це вчасно, краще домовтеся про реструктуризацію з працівниками ломбарду. За умов своєчасного звернення спеціалісти завжди йдуть на зустріч клієнтам. 

Ви не плануєте повертати закладене майно? В тому разі, більше нічого робити не потрібно: просто отримуєте кошти та залишаєте певну річ в ломбарді. Згодом ця річ буде перепродана, тож повернути її вже буде неможливо.

“Фінансовий маркет” — надійна мережа ломбардів у Львові

“Фінансовий маркет” — це ваш надійний помічник у розв’язанні фінансових проблем. Відтепер наші відділення є в різних районах Львова, а саме на Петлюри, Сихівській, Грінченка. Це означає, що ви зможете співпрацювати з нами максимально комфортно. Наша скуп золота у Львові є найкращим. У нас Ви можете продати срібло за найвищою ціною. Професійна експертиза та викуп дорогоцінних металів.

Ми надаємо позики під заставу золота, срібла, техніки за найбільш вигідними ставками. Високо оцінюємо речі. Гарантуємо чесні та прозорі умови співпраці.

Ознайомитися з більш детальними умовами ви можете за телефоном, який вказаний на сайті. Менеджери “Фінансового маркету” проконсультують вас та допоможуть обрати найвигідніші умови застави. А також ми чекаємо вас в наших відділеннях у Львівській області.