Місцерозташування

м. Буськ, вулиця Петрушевича, 26

Номер телефону

+380 97 123 15 81

Графік роботи

пн-нд 09:00-19:00

Якщо фінансові проблеми застали вас зненацька, не варто хвилюватися. Адже ви завжди можете скористатися послугою ломбарду: залишити речі під заставу, й отримати необхідну суму коштів. Відтепер відділення ломбарду “Фінансовий маркет” відкрито і в Буську. Чекаємо на вас та із задоволенням надамо консультацію, оцінимо виріб та допоможемо отримати позику на найбільш вигідних умовах! Потрібно продати золото? Наша скупка золота у Буську буде для Вас найкращим рішенням. У нас можна продати срібло будь-якого виду. Професійна експертиза та викуп дорогоцінних металів.

Які речі приймає ломбард в Буську?

Ви можете отримати кошти під заставу великого переліку цінних речей. Зокрема, сюди відносимо:

  • Золоті вироби. Гроші під заставу золота в Буську можна отримати взамін на золоті сережки, ланцюжки, каблучки та інші прикраси. А також побутові речі, елементи інтер’єру з цього цінного металу. 
  • Срібні вироби. Найвище оцінюється срібло високих проб (до прикладу, 920). Срібні прикраси, срібні ложки під заставу — у відділеннях “Фінансового маркету” ви можете отримати кошти взамін на будь-які вироби з цього матеріалу.
  • Побутову техніку та мобільні телефони. Гроші в обмін на побутову техніку — телевізори, холодильники, пральні машини — можна отримати безпосередньо в день здачі.
Цей список є неповним, але ви завжди можете уточнити, чи здійснюється прийом під заставу певного типу речей, звернувшись до менеджерів “Фінансового маркету” за телефоном. Або залиште свої контакти в формі для зворотного зв’язку — ми самостійно з вами зв’яжемося.

Зручно

Ломбарди «Фінмаркет» – найдоступніша мережа ломбардів в Львівській області.

Швидко.

Оформлення позики за 5 хвилин.

Вигідно

До 750 гривень за грам золота. Вартість позики від 0,5% в день.

Як здати речі в ломбард?

Ця послуга доступна лише для повнолітніх громадян України, які мають при собі паспорт. Вам необхідно звернутися у найближче до вас відділення ломбарду у Буську, принести річ, яку ви хочете здати, та передати її на оцінку експерту. Оцінка проводиться безкоштовно та допомагає визначити, яку суму коштів ви можете отримати за конкретну річ. Ми гарантуємо високу оцінку золота, срібла та техніки, адже завжди діємо в інтересах наших клієнтів.

Після оцінки й у випадку, що ви згодні з вартістю, працівник ломбарду формує заставний лист. Це документ, в якому прописані усі нюанси надання послуг. В тому числі опис речі, яку ви передаєте під заставу, її вартість, відсотки, які будуть нараховуватися впродовж періоду застави. Саме із заставним листом ви звертаєтеся у відділення ломбард тоді, коли хочете повернути річ назад.

Ось і все, що треба знати про послуги ломбарду. Спеціалісти “Фінансового маркету” у Буську завжди раді проконсультувати вас. Бажаємо фінансового благополуччя!