Місцерозташування

м. Львів, вулиця Сихівська, 8/70

Номер телефону

+380 68 005 03 26

Графік роботи

пн-нд 09:00-19:00

Терміново потрібні кошти? Ломбард «Фінансовий Маркет» — ваш надійний помічник! Ви завжди зможете отримати в нас гроші на ваші потреби! Ми пропонуємо вам високу оцінку заставного майна та максимально низькі %. У нас ви можете як здати (продати) золоті та срібні вироби по максимально високих цінах так і отримати позику, надавши під заставу золоті та срібні вироби, техніку чи інше майно.

Що потрібно з собою мати?

 • паспорт, ідентифікаційний код та річ, яку ви плануєте закласти чи здати.

Ви отримаєте:

 • якісне обслуговування, високу оцінку ваших речей та низьку відсоткову ставку;

Інші наші переваги:

 • % ставка не змінюється в сторону зростання;
 • в нас відсутні комісії — як при видачі коштів, так і їх погашенню;
 • немає пені за прострочення терміну платежу;
 • є можливість пролонгації кредитного договору — для цього необхідно оплатити тільки нараховані відсотки;
 • не вимагаємо довідок про доходи чи інше підтвердження доходів;
 • гарантуємо безпеку власності приватних осіб і їх персональних даних.

Кредит під заставу золота: як це працює?

 • ми видаємо кредити під заставу золотих виробів: прозоро та офіційно. А, також зручно і вигідно, адже: 
 • надаємо допомогу з нюансами в оформленнях кредитів;
 • професійно оцінюємо вироби;
 • приймаємо вироби у різному стані;
 • маємо гнучку систему знижок для постійних клієнтів;
 • забезпечуємо низький % за користування кредитом під заставу;
 • гарантуємо збереження, цілісність та охорону ваших виробів під відеонаглядом.

Щоб отримати свої гроші, варто зробити кілька простих кроків:

 • Прийти до найближчого відділення ломбарду «Фінансовий Маркет».
 • Надати документи та річ під заставу.
 • Отримати експертну оцінку.
 • Підписати угоду.
 • Взяти гроші готівкою.
Two columns
Vertical
Horizontal
ОЦІНКА ВИРОБІВ З ЗОЛОТА ОНЛАЙН!
Підсумок
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Two columns
Vertical
Horizontal
ОЦІНКА ВИРОБІВ З СРІБЛА ОНЛАЙН!
Підсумок
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

В житті кожної людини бувають випадки, коли терміново потрібні гроші. Брати кредит — не завжди вигідно, звертатися до знайомих — не зручно. Але існує альтернативне рішення — звернення в небанківські фінансові установи. А саме — в ломбарди. Відтепер скористатися послугами ломбарду можна на Сихові — у відділенні мережі “Фінансовий маркет”.

Чому ломбард — це зручно?

Послуги позик під заставу — дуже популярні. Адже здати золото в ломбард у Львові — доволі просто. Вимоги до клієнта — повнолітній вік та наявність паспорта. А максимальна втрата, яка може на вас чекати — це те, що ви не зможете забрати назад своє майно.

Проте перше, що треба зробити тому, хто планує звернутися в ломбард — це дізнатися, чи працює конкретна організація легально. Перевірити цю інформацію можна в Єдиному реєстрі небанківських фінансових установ України. Також ви завжди можете запитати про реєстраційні документи у відділенні ломбарду.

Пам’ятайте: найнадійніший спосіб застрахувати себе від співпраці з шахраями — звертатися у великі мережеві ломбарди. Такі, як “Фінансовий маркет”.

Зручно

Ломбарди «Фінмаркет» – найдоступніша мережа ломбардів в Львівській області.

Швидко

Оформлення позики за 5 хвилин.

Вигідно

До 1350 гривень за грам золота. Вартість позики від 0,5% в день.

Особливості послуг ломбарду

Якщо ви плануєте здати техніку у Ломбард на Сихові, або ж залишити під заставу золоті прикраси, то вам обов’язково необхідно ознайомитися з особливостями надання таких послуг. Дорого скупка золота та інших дорогоцінних металів у Львові.

Скористатися послугами ломбарду може будь-яка повнолітня людина. Як отримати позику:

 • Ви приносите в ломбард цінне майно — золоті чи срібні прикраси, техніку та інше. Перелік речей, які приймаються під заставу, часто відрізняється залежно від фінансової небанківської організації, в яку ви звертаєтеся, тому з ним краще ознайомитися заздалегідь.
 • Спеціаліст ломбарду оцінює вартість майна. Оцінка проводиться безкоштовно. Під час оцінки враховується початкова вартість речі, її якість та стан. Якщо говорити про прикраси, то дорожче оцінюватимуться, звичайно ж, золоті та срібні вироби високої проби.
 • Вам видаються кошти в межах суми, визначеної під час оцінки. Оцінка є об’єктивною й базується на описаних в попередньому пункті факторах, тому вам не варто хвилюватися про те, що ви не отримаєте достатню суму коштів.

Разом із грошима ви отримуєте заставний квиток. У ньому вказуються індивідуальні умови позики та інформація про заставу: розмір позики, відсоткова ставка, опис та назва закладеного майна, сума його оцінки, строки повернення позики.

Як отримати закладене майно?

Щоб отримати закладене майно назад, ви повинні повернути суму позики й виплатити відсотки за кожен день користування нею. Це обов’язково необхідно робити в межах обумовленого строку.

Якщо вам потрібно внести зміни в договір (наприклад, якщо ви не встигаєте забрати майно), зверніться у відділення ломбарду на Сихові, щоб реструктурувати позику. У деяких випадках, ви також можете зробити це онлайн.

Якщо ви не плануєте повертати закладене майно, то більше нічого робити не потрібно: просто отримуєте кошти та залишаєте певну річ в ломбарді. Згодом ця річ буде перепродана, тож повернути її вже буде неможливо.

"Фінансовий маркет" — ваш надійний помічник

Мережа ломбардів “Фінансовий маркет” — одна з найбільших в Україні. Й відтепер наше відділення є на Сихові. Ми надаємо позики під заставу золота, срібла, техніки за найбільш вигідними ставками. У нас Ви можете дорого продати золото, срібло і інші дорогоцінні метали. Ознайомитися з більш детальними умовами співпраці ви можете за телефоном, який вказаний на сайті. Наші менеджери проконсультують вас та допоможуть обрати найвигідніші умови застави. А також ми чекаємо вас в нашому відділенні на Сихові.