Місцерозташування

м. Стрий, вулиця Успенська, 26

Номер телефону

+380 93 195 24 22

Графік роботи

пн-пт 09:00-18:00
cб 09:00-15:00
нд вихідний

В житті сучасної людини часто виникають ситуації, коли терміново потрібні кошти. І якщо ви вважаєте отримання кредитів та мікропозик занадто радикальним способом розв’язання цієї проблеми, на допомогу приходять ломбарди. Відтепер відділення ломбарду “Фінансовий маркет” розпочинає роботу в Стрию. Це означає, що ви зможете легко та на прозорих умовах отримати позики під заставу:

  • Золота та срібла — прикрас (ланцюжки, кольє, сережки, каблучки), виробів та предметів декору з цих цінних металів.
  • Мобільних телефонів, комп’ютерів та планшетів.
  • Побутової техніки різних видів.

“Фінансовий маркет” в Стрию — це завжди чесна оцінка виробів, гроші під заставу на будь-які потреби та оперативна допомога у розв’язанні фінансових проблем. У нас лише професійна експертиза та викуп дорогоцінних металів.

Two columns
Vertical
Horizontal
Оцінка виробів з золота онлайн!
Підсумок
Name Total
“{{getWooProductName}}” has been added to your cart
Two columns
Vertical
Horizontal
Оцінка виробів зі срібла онлайн!
Підсумок
Name Total
“{{getWooProductName}}” has been added to your cart

Як отримати гроші під заставу в Стрию?

Скористатися послугами ломбарду може будь-який повнолітній громадянин України. Єдиний документ, який знадобиться вам у відділенні — це паспорт. Процедура отримання грошей під заставу в ломбарді виглядає так:

  • Передача цінної речі експерту у відділенні.
  • Оцінка цієї речі. Під час оцінки беруться до уваги такі критерії, як матеріал виготовлення, початкова вартість виробу. його стан (наявність дефектів) та інше. 
  • Оформлення заставного квитка. Це офіційний документ, в якому вказуються усі нюанси вашої співпраці з ломбардом. У тому числі вартість зданого майна, сума коштів, яку ви отримали, відсотки та інше.
  • Отримання коштів. Ви отримуєте суму коштів, яка еквівалентна заставній вартості зданого виробу.
Ось і все — користуйтеся грошима так, як вам потрібно. Адже дуже важливою перевагою ломбардів є те, що вони видають кошти на різні потреби в Стрию, й не вимагають вказати причину передачі майна під заставу. Ремонт авто, поїздка чи просто покупка омріяної речі — отримати гроші під заставу в ломбарді можна на будь-які цілі.

Зручно

Ломбарди «Фінмаркет» – найдоступніша мережа ломбардів в Львівській області.

Швидко.

Оформлення позики за 5 хвилин.

Вигідно

До 1350 гривень за грам золота. Вартість позики від 0,5% в день.

Чи можна дізнатися оціночну вартість речі заздалегідь?

Клієнти стрийських ломбардів часто хочуть наперед значи, чи є сенс здавати ту чи іншу річ. Саме тому, на сайті “Фінансового маркету” ви можете скористатися послугою онлайн-оцінки. У зручному оціночному калькуляторі вкажіть:

  • Пробу золото чи срібного виробу. 
  • Максимально точну вагу виробу в грамах.
  • Стан та категорію виробу (з дефектами, деформований, новий).

Після цього на калькуляторі відобразиться приблизна вартість виробу. Вона не є на 100% точною, адже найточніше оцінити ту чи іншу річ може лише експерт. Але це допоможе вам приблизно орієнтуватися, на яку суму коштів ви можете розраховувати. 

Особливості викупу речей з ломбарду

Викупити речі з ломбарду в Стрию — це завжди простіше ніж, до прикладу, виплатити кредит. Щоб отримати залишену під заставу річ назад, вам необхідно прийти в зазначений термін у відділення ломбарду із заставним квитком, та принести суму коштів для повернення застави. Ця сума включає кошти, які були видані вам під заставу та відсотки за користування ними. Одразу після внесення необхідної суми ви отримуєте свою річ назад: у такому ж стані, як і залишали її.

Пам’ятайте про те, що повернути кошти можна лише в межах заставного періоду. Тож якщо ви не встигаєте це зробити, заздалегідь домовтеся про реструктуризацію. 

“Фінансовий маркет” у Стрию — довіряйте надійним

Ми чудово знаємо, що натрапляти на фінансові труднощі у житті може будь-яка людина. Тому пропонуємо вигідні умов отримання позик під заставу майна для кожного нашого клієнта. Гарантуємо високу оцінку золота та срібла, прозору співпрацю та лояльне ставлення. Дорога скупка золота в Стрию, у нас Ви можете продати срібло чи золото будь-якого виду. За телефоном, який вказано на сайті, ви можете звернутися до нашого менеджера та отримати безкоштовну консультацію з питань, які вас цікавлять. Також ви маєте можливість залишити свої контакти в формі для зворотного зв’язку, щоб ми самостійно вам зателефонували. Й нехай фінансові труднощі вас не турбують!