Фінансовий маркет

Про нас

Життя складна та непередбачувана річ. Кожен зустрічається із проблемами на своєму шляху, наприклад – можлива ситуація коли терміново необхідні кошти на вирішення форс-мажорних обставин. В цьому випадку на допомогу приходить ломбард “Фінансовий Маркет”.

Наші клієнти впевнені у своєму виборі, оскільки ми працюємо на ринку кредитування під заставу не перший рік, мережа наших відділень невпинно розширюється, щоб бути максимально близькими до своїх клієнтів, а кожен працівник постійно розвивається відвідуючи професійні тренінги, щоб йти в

ногу із часом. Кожен із наших клієнтів впевнений у збереженні його застави, оскільки в нашому ломбардні є все необхідне для спеціального нагляду, захисту від крадіжок, пошкоджень чи будь-яких деформацій заставного майна. Звичайно, в будь-якому із наших відділень ви можете побачити сучасну сигналізацію, систему відео спостереження, надійний сейф та тривожну кнопку. У нашій мережі ломбардів, завжди висока ціна на золото, швидка оцінка експертами заставного майна, а також прозорі та прості умови кредитування, без будь-яких підводних каменів.

І пам’ятайте: у “Фінансовому Маркеті” завжди є гроші! Чекаємо Вас у Нас